fbpx
hr innovations logo

HR Innovations 2019

INFORMACJE

© Copyright HR INNOVATIONS

Business Skills Academy

Targi HR Innovations 29.10.2019

E-learning w skutecznym wydaniu, z którego wszyscy chętnie korzystają!
300 animacji wideo, przekazujących dzień po dniu, w 5-minutowych odcinkach wiedzę teoretyczną oraz praktyczne ćwiczenia na każdy dzień.
Microlearning, który zapewnia uczenie się małymi krokami, etapami, zgodnie z naturalnym procesem zdobywania umiejętności. Program rozwijający umiejętności niezbędne do efektywnej pracy, najczęściej pomijane przez standardowy system edukacji. Indywidualny dostęp do platformy – zarówno z komputera, telefonu jak i tabletu, pozwalający na obejrzenie materiału w  wolnej chwili, podczas drugiego śniadania czy w przerwie między spotkaniami.
Wzrost jakości pracy, komunikacji i relacji biznesowych, który doprowadzi do efektywniejszych spotkań, jasnych decyzji i precyzyjnie realizowanych zadań każdego uczestnika. Edukacja w zakresie biznesowym (poniedziałek – piątek) oraz przełożenie tej wiedzy na inne konteksty życiowe (sobota-niedziela) w celu budowania work-life balance. Dla firmy: wgląd w wyniki quizów i progres pracowników, dający osobom decyzyjnym wiedzę o ukrytych talentach i „zgniłych jabłkach” w organizacji